Hakkımızda
Hakkımızda

Peyzaj sektörünün ülkemizde yaygınlaşarak, dünya standartlarında modern, şık ve uyumlu tasarımlarla kurumsallaşmasında öncü kuruluşlardan biri olan Kemer Peyzaj 2004 yılında faliyete geçmiş olup, kuruluşundan bu yana İstanbul' un aranılan öncü peyzaj firmalarından biri olmayı başarmıştır. Firma merkezimiz Kemerburgaz' da olup ofis ve 10.000 m² fidanlık kısmından oluşmaktadır.

Türkiye' nin önde gelen şirketleri, İstanbul' un en nezih semtlerindeki modern siteler, özel ve konsept villalar için "hizmette sınır yoktur" ilkesiyle çalışan Kemer Peyzaj' a en büyük ödül ise müşterilerinden gelmiştir... Kemer Peyzaj' la çalışan kişi ve kuruluşlar, sadece bir kez değil, uzun yıllara dayanan bir ortaklığa, aile ortamında samimi bir işbitliğine imza atmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Amacımız, bizlerden hizmet bekleyenlere en kısa sürede, beklentirlerinin üzerinde, doğru, akılcı, ve etkili çözümler üretmektir. Proje ve uygulamalarımızda gözettiğimiz ana unsur, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ortaya konan beklentiyi, peyzaj mimarlığı disiplini ve kuralları çerçevesinde yorumlayarak deneyim ve birikimlerimizle ve bilgiyle doğru sonuca ulaşmaktır. Bu nedenle önce işi analiz etmekle işe başlarız. Sonrasında doğru ve efektif çözümü üreterek tasarımlarımızı yönlendiririz.

Dünyada peyzaj alanındaki en son trendleri, yenilikleri takip ederek, ülkemizde bugüne kadar hiç uygulanmamış projeleri hayata geçiren Kemer Peyzaj, sizleri, modernlikle, doğallığını birleştiren, samimi, sıcak, sevgi dolu, bahçelerde konuklarınızla birlikte dört mevsimin güzelliklerini doya, doya yaşamaya davet ediyor...


Vizyonumuz

Peyzaj sektöründe gelişen global trendleri ve yeni teknolojileri çok iyi kullanıp, sahip olduğumuz tecrübe ile birleştirerek tasarlanan projeye en iyi alt yapıyla ve en zengin görsellikte ulaşmak, çıkaracağımız eserin de uzun yıllar sonra bile model alınmasını sağlamaktır.


Misyonumuz

İstekler ve beklentiler doğrultusunda, üretilen ürün ya da hizmeti, belirlenen stratejiler ve yaratıcı çözümler ile sunmaktır. Amaç, sevgi, bilgi ve teknolojinin kalite ve estetikle mükemmel uyumunu sağlamaktır... İnsanların mutlu olacağı özel alanlar yaratmak ilkesiyle hareket ederek, fikirlerin güzellikle birleştiği bir eser ortaya koymaktır.


Farkımız

Yaratıcı, ekonomik ve hızlı çözümler sunarız. Hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerin fikirlerini dikkate alırız. Bilgi ve deneyimlerimizi işimizde profesyonelce kullanarak iş kalitesini kötü yönde etkileyecek etkenleri ortadan kaldırırız. Düşlerdeki tasarımları gerçekleştirmeye çalışırken ürün ve servis hizmetimizle farkımızı ortaya koyarız...